A Dömsödi Széchenyi István Általános Iskola néhány fontosabb eseményéről tájékoztatjuk Önöket:

Május 3-án, pénteken 14 órától 18 óráig, szombaton, 8 órától 12 óráig papírgyűjtés lesz a Széchenyi úti iskola előtt. (várhatóan 15 Ft / kg)

Április 30-án, kedden, tavaszi futóversenyt szervezünk. A gyerekek sportosan öltözve jöjjenek az iskolába ezen a napon.

A futóversenyt ismét a focipályán fogjuk megtartani. Az első három tanítási óra után, az osztályfőnökök kíséretével vonulnak le az osztályok a Duna partra, a focipályához. Szeretettel várjuk a szülőket is!

A futóverseny után az osztályok, pedagógus kísérettel, együtt jönnek vissza az iskolához. Az étkezés és a délutáni foglalkozások a szokásos módon valósulnak meg. A felső tagozatosoknak ezen a napon nem lesz tanulószoba.