Oldal kiválasztása

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az oktatási államtitkár tájékoztatása alapján iskolánkban marad a tantermen kívüli digitális munkarend 2020. június 15-ig.

A központi intézkedések lehetővé teszik, hogy június 2-től az iskolák kiscsoportos oktatást szervezzenek az iskola épületében. Ez nem a normál tanítás visszaállítását jelenti. Arra ad lehetőséget, hogyha a pedagógus úgy ítéli meg, hogy a tanulónak szüksége van személyes találkozásra a megértés vagy felzárkóztatás céljából, akkor az érintettek közös megegyezése esetén erre az iskola épületeiben van lehetőség. Természetesen az előírások betartásával: egy időben, egy teremben legfeljebb 10 gyermek lehet jelen, egymástól minimum 2 méter távolságra, maszkban. A helyiségeket, bútorokat folyamatosan fertőtlenítjük.

A felzárkóztatásra, fejlesztésre szoruló tanulók szüleinek kiértesítése a megszokott módon a KRÉTA e-naplóban és az osztálycsoportokban történik 2020. május 28-ig. Kérem, kísérjék figyelemmel ezeket az információs felületeket!

 Köszönettel:

 Ácsné Jaksa Szilvia

intézményvezető