Elindult a Lázár Ervin program

A Szigetszentmiklósi Tankerületi Központhoz tartozó köznevelési intézményekben is elindult a Lázár Ervin Program, amely az összes általános iskolás tanuló számára lehetővé teszi, hogy évente egyszer eljuthasson színházi, tánc- vagy cirkuszi előadásra, őshonos állatok bemutatóhelyeire.

A program nemcsak az állami fenntartású oktatási intézményeket érinti, hanem az összes
1-8. osztályos diákot a tankerületben, összesen 13 319 tanulót.

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának idén elindított programja több mint 41 millió forintot biztosít a Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ számára, amelyből minden érintett diák térítésmentesen vehet részt a sokszínű, változatos programokon.

Kakaó Party

2019. december 19-én 08:00 és 12:00 óra között karácsonyi kakaó partyt szervez iskolánk a Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ támogatásával.
Kakaózhatnak, teázhatnak, kalácsozhatnak a gyerekek. A délelőtt folyamán megtekintik a Dzsungel könyve című előadást a Ju és Zsu társulat, a 3. a és a 8.b osztály előadásában.

Jótékonysági börze

Jótékonysági börzét szervezünk. Ebben kérjük a segítségüket.

Az összegyűlt pénzt az iskolák udvarainak a felújítására szánjuk.

Amit kérünk, hogy olyan ruhákat, játékokat, használati cikkeket amire már nincs szükségük, de használható állapotban vannak, azt legyenek szívesek összegyűjteni és az iskolában leadni.

Ezeket a börzén szeretnénk eladni.

Jövő héten még ne adjanak le semmit, mert még helyet kell keresnünk az összegyűjtött áruknak. Amint meglesz a gyűjtési pont, szólunk!

Előre is köszönjük mindenki segítségét!

Üdvözlettel: Szülői Munkaközösség