Tisztelt Szülők!

A Koronavírus-fertőzés Elleni Védekezésért Felelős Operatív Törzs ajánlása és a Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ állásfoglalása alapján a következőkről tájékoztatjuk Önöket:

Az idei községi március 15-i ünnepség elmarad. Az ünnepi műsorról felvétel készül, melyet vasárnaptól a YouTube-on meg lehet nézni. A pénteki napon a gyerekektől azt kérjük, hogy kokárdával a kabátjukon érkezzenek, mert 5. órában lesétálunk a Petőfi fához, ahol rövid megemlékezést tartunk.

A március 12-re tervezett Beiskolázási szülői értekezlet elmarad, a tájékoztató anyagunkat honlapunkon olvashatják majd.

A március 16. és március 20. közötti időszakra tervezett nyílt napok és Iskolakóstoló az alsó tagozaton elmaradnak. Reméljük, ezek megtartására a későbbiekben lesz még lehetőségünk.

A további változásokról, esetlegesen elmaradó programokról folyamatosan tájékoztatjuk Önöket. Kérdéseikkel nyugodtan keressék az iskola vezetését!

Megértésüket előre is köszönjük!

Iskolavezetés