Elkészítettük a 2020. június 13-án 9 órakor megrendezésre kerülő ballagás szabályzatát. Kérjük ezek szigorú betartását!

• A ballagó diáknak és a szülőnek egyéni döntése, hogy részt vesz-e, a ballagáson. A részvétel nem kötelező, aki egészségügyi kockázatnak tartja a megjelenést, jelezze az osztályfőnök felé!
  • A ballagás zártkörű, a ballagáson minden ballagó diák maximum 3 főt hívhat, mivel a létszámkorlát 200 fő. (pl. apa, anya, testvér)
  • A ballagás csak előre kiosztott belépővel látogatható, amelyek átvételére június 8. és 10. között van lehetőség Csonka Nóránál. Hivatalos szerv ellenőrzi a belépőket, ezért ezt mindenki hozza magával!
  • Maszk használata a rendezvény ideje alatt ajánlott!
  • A meghívott családtagok csak a kijelölt helyen tartózkodhatnak.
  • Az iskola udvarán dohányozni szigorúan tilos!
  • Kérjük Önöket, a 65 év feletti családtagokat egészségük megvédése érdekében ne hívják meg, velük otthon ünnepeljenek!
  • Eső esetén a ballagás elmarad, ugyanis a Tankerület csak szabadtéri ballagást engedélyez. A ballagás esetleges elmaradásáról az osztályfőnök értesíti saját osztályát.
  • A jelenlegi járványügyi szabályok értelmében, a ballagás zártkörű, ezért nincs lehetőség, az előző években megszokott hagyományaink szerint, nyugdíjas és jelenlegi pedagógusaink meghívására, a létszám korlátozása miatt.
  • A ballagás ideje alatt, az épületben tartózkodni szigorúan tilos! Mosdó használata a földszinten engedélyezett, ahol nem lehet csoportosulni, erre a technikai dolgozók kötelesek felügyelni. A folyamatos fertőtlenítés is az ő feladatuk.
  • A ballagó diák melletti székre, egy családtag ülhet le, a többiek csak a kijelölt helyen tartózkodhatnak.
  • Csokrok átadására nincs lehetőség. A családtól kapott csokorral ballaghat a diák, melyet magával hoz reggel.
  • A ballagó diákok sem érintkeznek egymással, egymás mögött haladva ballagnak be székeikhez.