A digitális oktatás végére érünk lassan! Köszönjük együttműködésüket az elmúlt hónapokban!

Néhány fontos információt gyűjtöttünk össze a tanévzárással kapcsolatban:

• Tanévzáró ünnepély nem lesz. Az év értékelése digitális formában kerül ki az osztálycsoportokba és a honlapra, 2020. június 17-én.
  • A jutalomkönyvek és oklevelek átadására a tanévnyitó ünnepélyen kerül sor.
  • A bizonyítványokat az e- KRÉTA rendszerben tudják megtekinteni június 18-tól! Ha valakinek szüksége van az eredeti papíralapú bizonyítványra, 2020. június 19-én 7-14 óráig átveheti a Széchenyi úti iskolában.
  • A tankönyveket minden tantárgyból őrizzék meg, hiszen szeptemberben a tanév elején az elmúlt időszak miatt, nagy hangsúlyt fektetünk majd az év eleji ismétlésre az esetleges felzárkóztatásra, pótlásra. Minden tankönyvre, munkafüzetre szükségük lesz a gyerekeknek!
  • A könyvtári könyveket is augusztusban kell majd visszahozni azoknak a tanulóknak, akiknél ott maradt.
  • A felső tagozatos diákoknak a szekrényben maradtak felszerelései, ruhák, cipők…stb. azokért június 19-ig jöjjenek be és a lakatot is szedjék le!

Dömsöd, 2020. 06. 10.

Ácsné Jaksa Szilvia