Oldal kiválasztása
5. osztály   6. osztály
         
Rajz: Grafit ceruzák (2B); színes ceruza;filctoll; vízfesték; ecsetek, ecsetes tál; 30-40 db rajzlap; rajztömb; színespapír; olló; ragasztó   Rajz: Grafit ceruzák (2B); színes ceruza;filctoll; vízfesték; ecsetek, ecsetes tál; 30-40 db rajzlap; rajztömb; színespapír; olló; ragasztó
Természetismeret: A/4-es sima füzet   Természetismeret: A/4-es sima füzet
Matematika: A/4-es sima füzet; A/4-es négyzetrácsos vastagabb füzet; 2 vonalzó (2 háromszög vagy 1 háromszög és egy egyenes);körző;szögmérőzöld és piros toll; tolltartóba kis vonalzó   Matematika: A/4-es sima füzet; A/4-es négyzetrácsos vastagabb füzet; 2 vonalzó (2 háromszög vagy 1 háromszög és egy egyenes);körző;szögmérőzöld és piros toll; tolltartóba kis vonalzó
Informatika: Nagy alakú vonalas füzet   Informatika: Nagy alakú vonalas füzet
Testnevelés: Fehér póló; sötét nadrág; fehér váltózokni; törölköző; rossz idő esetén melegítő; tornacipő (nem fekete talpú!)   Testnevelés: Fehér póló; sötét nadrág; fehér váltózokni; törölköző; rossz idő esetén melegítő; tornacipő (nem fekete talpú!)
Angol: Szótárfüzet; kisalakú vonalas füzet; nagyalakú vonalas füzet   Angol: Szótárfüzet; kisalakú vonalas füzet; nagyalakú vonalas füzet
Német: A/4-es vonalas füzet; szótárfüzet   Német: A/4-es vonalas füzet; szótárfüzet
Ének: Kisalakú kottafüzet; kisalakú négyszetrácsos füzet   Ének: Kisalakú kottafüzet; kisalakú négyszetrácsos füzet
Történelem: Nagyalakú vonalas füzet, kisalakú vonalas füzet   Történelem: Nagyalakú vonalas füzet, kisalakú vonalas füzet
Magyar irodalom: Nagyalakú vonalas füzet   Magyar irodalom: Nagyalakú vonalas füzet
Magyar nyelvtan: 2 db nagyalakú vonalas füzet   Magyar nyelvtan: 2 db nagyalakú vonalas füzet
Technika: Rajzlap (10 db); színespapír csomag; olló, ragasztó; sniccer; hurkapálca   Technika: Rajzlap (10 db); színespapír csomag; olló, ragasztó; sniccer; hurkapálca

 

 

 

 

7. osztály   8. osztály
         
Rajz: Grafit ceruzák (2B); színes ceruza;filctoll; vízfesték; ecsetek, ecsetes tál; 30-40 db rajzlap; rajztömb; színespapír; olló; ragasztó   Rajz: Grafit ceruzák (2B); színes ceruza;filctoll; vízfesték; ecsetek, ecsetes tál; 30-40 db rajzlap; rajztömb; színespapír; olló; ragasztó
Földrajz: A/4-es sima füzet   Földrajz: A/4-es sima füzet
Matematika: A/4-es sima füzet; A/4-es négyzetrácsos vastagabb füzet; 2 vonalzó (2 háromszög vagy 1 háromszög és egy egyenes);körző;szögmérőzöld és piros toll; tolltartóba kis vonalzó   Matematika: A/4-es sima füzet; A/4-es négyzetrácsos vastagabb füzet; A/4-es négyzetrácsos füzet, 2 vonalzó (2 háromszög vagy 1 háromszög és egy egyenes);körző;szögmérő zöld és piros toll; tolltartóba kis vonalzó
Informatika: Nagy alakú vonalas füzet   Informatika: Nagy alakú vonalas füzet
Testnevelés: Fehér póló; sötét nadrág; fehér váltózokni; törölköző; rossz idő esetén melegítő; tornacipő (nem fekete talpú!)   Testnevelés: Fehér póló; sötét nadrág; fehér váltózokni; törölköző; rossz idő esetén melegítő; tornacipő (nem fekete talpú!)
Angol: Szótárfüzet; kisalakú vonalas füzet; nagyalakú vonalas füzet   Angol: Szótárfüzet; kisalakú vonalas füzet; nagyalakú vonalas füzet
Német: A/4-es vonalas füzet; szótárfüzet   Német: A/4-es vonalas füzet; szótárfüzet
Ének: Kisalakú kottafüzet; kisalakú négyszetrácsos füzet   Ének: Kisalakú kottafüzet; kisalakú négyszetrácsos füzet
Történelem: Nagyalakú vonalas füzet, kisalakú vonalas füzet   Történelem: Nagyalakú vonalas füzet, kisalakú vonalas füzet
Magyar irodalom: Nagyalakú vonalas füzet   Magyar irodalom: Nagyalakú vonalas füzet
Magyar nyelvtan: 2 db nagyalakú vonalas füzet   Magyar nyelvtan: 2 db nagyalakú vonalas füzet
Kémia: Nagyalakú négyzetrácsos füzet, ha lehet margós   Kémia: Nagyalakú négyzetrácsos füzet, ha lehet margós
Biológia: Nagyalakú vonalas füzet   Biológia: Nagyalakú vonalas füzet
Fizika: Nagyalakú vonalas füzet, zöld és piros toll   Fizika: Nagyalakú vonalas füzet, zöld és piros toll
Technika: Rajzlap (10 db); színespapír csomag; olló, ragasztó; sniccer; hurkapálca   Technika: Rajzlap (10 db); színespapír csomag; olló, ragasztó; sniccer; hurkapálca