Oldal kiválasztása

A Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ az idei Pedagógusnapot a kiskunlacházi Petőfi Művelődési Központban tartotta meg.

Az intézmények meghívott pedagógusait dr. Pálos Annamária tankerületi igazgató megnyitója után, a művészeti iskolák tanáraiból alakult zenekar koncertje szórakoztatta. Ezt követően, dr Pálos Annamária megköszönte a pedagógusok egész évi munkáját, majd kitüntetéseket adott át.

Iskolánkból négy pedagógus kapott elismerést.

A pedagógusi munkájuk elismeréseként, nyugdíjba vonulásuk alkalmából, az Emberi Erőforrások Minisztere által adományozott, Pedagógus Szolgálati Emlékérem kitüntetést kapták: Major Anna Mária és Patonai István Józsefné tanítók.

-Kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként az Emberi Erőforrások Minisztere által adományozott Miniszteri Elismerő Oklevelet kapott Mészáros Pálné intézményvezető.

A Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ által kiírt elismerésekre, kitüntetésekre felterjesztett pedagógusok közül:

-A pedagógus pályán eddig eltöltött kiemelkedő szakmai tevékenységért, tanár kategóriában a Tankerület Kiváló Pedagógusa kitüntető címet, Ácsné Jaksa Szilvia matematika-földrajz szakos kolléga nyerte el.

-A 2018/19. tanévi szakmai munkájáért Tankerületi Elismerő Oklevelet kapott Major Anna Mária és Patonai István Józsefné tanítók.

Gratulálunk a kitüntettetnek!