Kedves Diákok! Tisztelt Szülők, Pedagógusok!
Rendhagyó most ez a tanévzárás, a ballagáshoz hasonlóan, hiszen az élet felülírta a megszokott dolgokat, körülményeket. Sajnos nincs lehetőségünk arra, hogy tanévzáró ünnepségünket a szokásos módon szervezzük meg.
Egy eseménydús, különleges tanév áll mögöttünk! Valami újat próbáltunk ki, melynek főszereplői mi voltunk, együtt, mindannyian.

Gratulálok a tanulóknak és szüleiknek, akik nap, mint nap küzdöttek meg az eredményekért, oldottak meg valamilyen számukra megoldhatatlannak tűnő feladatot. A digitális oktatásban való aktív részvételt köszönöm a pedagógusoknak, gyógypedagógusoknak és iskolapszichológusunknak is, hiszen mindent megtettek azért, hogy a tanév követelményeit sikerüljön teljesíteni!
A közös munka eredményességét az alábbi, a jutalmazottak nevét tartalmazó, lista bizonyítja.
A jutalmak átadása a ballagó nyolcadikosok részére már a ballagáson megtörtént, a többiek esetében a megérdemelt oklevelek, jutalomkönyvek átadására majd a tanévnyitón kerül sor.

Jeles tanulmányi eredményéért elismerő oklevélben részesül:
1. a Gazsó Fanni, Jánosi Gábor Ferenc, Rab Alexa Petra
1. b Orsós Szebasztián Gergő
2. a Ambruska László, Bancsók Kiara, Fabók Fruzsina, Fodor Fanni
2. b Balogh Viktória Katalin, Bokor Boglárka, Varga Petra
3. a Bányai Tamás, Varga Csilla
4. b Jánosi Boglárka, Mendi Amira Evelin, Pető Zita Nóra
6. a Boruzs Hanna Lídia, Csepregi Zsanett, Kadók Boglárka, Várkonyi Imre Márton
6. b Ispán Máté, Juhász Vivien Viktória, Takács Tímea
7. a Czeller-Kovács Abigél Cecília
7. b Baranya Ábel, Klszák Evelin, Madarász Zétény
8. a Jánosi Alexandra
8. b Palásti Vivien, Rakszegi Dominik, Szabó Petra

Kitűnő tanulmányi eredményéért elismerő oklevélben és jutalomkönyvben részesül:
1. a Balázs Botond András, Kiss Nándor Antal, Radó Anett, Radó Fanni, Rakó Patrik Károly, Várkonyi Anikó Sára
1. b Csaplár Zsombor, Csécs István, Kovács Regina, Selmeczi Olivér Attila, Rab Sándor Benedek, Szombati Kornél, Tarr Lili
2. a Farkas Boglárka Emma, Fazekas Bianka, Savanya Levente Gergely
2. b Balogh László Levente, Bucsi Bence, Horváth Anna, Jakos Csenge, Kiss Áron, Nagy Gergő Zsigmond, Omiliák Dávid, Szabó Balázs
3. a Kultsár Heidi Gerda, Mendi Karina Kitti, Szabó Nóra
3. b Gonda Eszter Izabella, Kakas Zoé Viktória, Tarr Csenge, Timár Renáta
4. a Balogh Kristóf, Balogh Lelle Lídia, Csorba Krisztina Henrietta, Madarász Zalán, Rab Sára Dorka, Rakszegi Zamira, Slezák Tímea Petra
4. b Basa Lara Noa, Csécs Alíz, Jakos Csongor
5. b Tarr Zoltán
6. a Balogh Antal, Balogh Zoltán István, Szabó Anna
6. b Buda Éva Leona, Farkas Evelin, Katona Vivien, Papp Mihály
7. a Horváth Fanni, Kakas Bence Zoltán, Lacza Hanna
7. b Ambruska Bernadett, Csimma Roland Gábor, Dobrai Nóra, Katona Marcell, Liptai Áron, Perger Panka Zsófia
8. a Farkas Edina
8. b Balogh Virág Csenge, Göllény Petra, Nagy-Molnár Martin, Omiliák Fanni, Sándor Emma Gabriella, Sas Zsuzsanna

Gacsné Gábor Marianna pedagógus kolléganőnk emlékére létrehozott kitüntetést kapják:

Basa Lara Noa és Jakos Csongor 4.b osztályos tanulók.

Sportos életmódért címet kapnak a következő tanulók:
Berki Csaba
Selmeczi Zalán Hunor
Bai Máté Károly
Barta Csanád Márk
Faragó Tamás Sándor
Krisztián Kristóf Zsolt
Liptai Áron
Bábel Levente Dávid
Veres Bence
Rakszegi Dominik
Településünk minden sportolójának gratulálunk az elért eredményeikhez, a továbbiakhoz kitartást és sok sikert kívánunk!

Kedves Gyerekek! A nyári szünet nagy boldogság, a szabadsággal éljetek okosan, óvatosan! Pihenjétek ki a tanév fáradalmait, lehetőleg minél aktívabban! Sportoljatok, mozogjatok sokat! Töltsetek minél több időt szüleitekkel, családotokkal! Arra is figyeljetek, hogy a nyár ezernyi veszélyt rejteget magában, úttesten, vízparton, hegytetőn, vagy barlangban, legyetek óvatosak! Mondom mindezt azért is, hogy a következő tanévnyitón találkozhassunk mindannyiótokkal újra tudásvággyal teli, tettre készen, kipihenve, boldogan és egészségesen. Ezennel a Dömsödi Széchenyi István Általános Iskola 2019/20. tanévét bezárom.
Dömsöd, 2020. 06. 17.
Ácsné Jaksa Szilvia