TÁJÉKOZTATÓ

A KÖTELEZŐEN VÁLASZTHATÓ HIT-ÉS ERKÖLCSTAN OKTATÁSRÓL

A 2021. SZEPTEMBERÉBEN 1. OSZTÁLYT KEZDŐ

GYERMEKEK SZÜLEI SZÁMÁRA

A Dömsöd-Nagytemplomi Református Egyházközség településünk dömsödi részén szervezi a református hitoktatást az óvodás és iskolás gyermekek számára.

Az iskola 1. osztályában én, Szabóné Lévai Csilla beosztott lelkész tartom a hittanórákat, akit a gyermekek már jól ismernek az óvodából.

A hittanórák az órarendbe beillesztve történnek. Hittankönyvet és munkafüzetet használunk, melyet a gyermekek ajándékba kapnak Egyházunktól.

Az órákon életkoruknak megfelelően játékosan ismerkedünk Istennel, Jézus Krisztussal, a Bibliával, olyan alapvető értékekkel és igazságokkal, melyek foglalkoztatják a gyermekeket.

A hittanórára való jelentkezésnek nem feltétele, hogy a gyermek meg legyen keresztelve.

Szeretettel várok minden érdeklődő kisgyermeket!

Kérem, nézzék meg az alábbi linken található rövid filmet, amelyből bővebb tájékoztatást kaphatnak a hitoktatásról.

Áldás, békesség!

Szabóné Lévai Csilla