1. november 22-től (hétfő) az iskola zárt közösségi tereiben mindenki számára kötelező az orrot és szájat eltakaró maszk használata!
    A tanórákon, a foglalkozások ideje alatt a maszk viselése nem kötelező, de ajánlott.

A lázmérést reggelente továbbra is folytatjuk.

Kérem Önöket, segítsenek a szabályok betartásában, gyermekeik hozzanak maszkot és viseljék is azt!

Kérjük Önöket, hogy kizárólag egészséges gyermeket küldjenek iskolába! Amennyiben gyermeküknél tüneteket észlelnek, a NNK aktuális eljárásrendje alapján gondoskodjanak orvosi vizsgálatról! A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha a gyermeknél vagy a családban koronavírus-gyanú vagy igazolt fertőzés van.

A bejelentés telefonszáma: 06-30/454-3279

Kérem a járványügyi előírások megismerését és annak betartását!

A vonatozó kormányrendelet a következő linken érhető el:

Együttműködésüket előre is köszönöm!

Ácsné Jaksa Szilvia