Tavasszal minden megújul, éledezik a természet és egyre több napsütés csalogat mosolyt mindannyiunk arcára.

Örömből viszont sosem elég, így szeretnénk megosztani az iskolánkkal kapcsolatos legfrissebb híreinket.

A mai nap folyamán 2 db szaletli lelt otthonra iskolánk udvarán, 1 db az alsó tagozatosok részére lett vásárolva az OMK udvarára, 1 db pedig a Széchényi úti épület udvarán kapott helyet, hogy színesítsék az iskolánk udvarát és biztonságos, korszerű ülőhelyet biztosítsanak az iskola növendékei számára.

A szaletlik megvásárlását az SzMK által szervezett rendezvényekből befolyó összegből sikerült megvalósítanunk, így ezúton is köszönjük mindenkinek aki aktívan részt vett a rendezvények lebonyolításában és mindenkinek aki hozzájárult az eddigi rendezvények sikeréhez bármilyen felajánlással, segítségnyújtással! ❤

A munkánkat folytatjuk, hiszen van értelme, sok-sok új, hasznos és szép dologgal fogjuk gyarapítani ezek után is az iskolánkat, hogy épüljenek, szépüljenek és napról-napra komfortosabb környezetben telhessenek gyermekeink mindennapjai.

Köszönjük!

SzMK

Dömsöd, 2023. április 12.